• Spoko. SPOKO. Spoko. SPOOOOKO. SPoko!

A teraz naprawdę:

Pani Ada to nauczyciel kochający język angielski i zarażający tą miłością swoich uczniów. Tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały dla każdego. Potrafi przełamać bariery językowe innych, czasem w brutalny sposób, czego jestem doskonałym przykładem i za co Jej dziękuję. Jest wymagającym, ale również wyrozumiałym nauczycielem. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, nigdy nie uważam czasu na nich spędzonego za stracony.

Zuza, 16 lat

 

  • Lekcje z Panią Adą są według mnie dobrą inwestycją w samego siebie. Jako uczeń liceum, będący w klasie językowej, nauczyłem się na tych zajęciach więcej niż przez 6 godzin tygodniowo w szkole! Jest to idealna opcja dla osób chcących nauczyć się dobrze posługiwać się językiem. Z własnego doświadczenia wiem, że umiejętności zdobyte na tych lekcjach nie tylko przygotowują do egzaminów, ale przede wszystkim do prawdziwego życia, o czym często zapomina się w szkole. Duży nacisk położony jest na mówienie. Zaczyna brzmieć to bardzo poważnie, dlatego dodam, że atmosfera na lekcjach jest niesamowita. Pani Ada, jak sama o sobie mówi, to wymagający nauczyciel. Tworzy jednak wyjątkową relację ze swoimi uczniami i potrafi pomóc w każdej sytuacji. Po każdej lekcji obowiązkowo dowcip! Więc jeśli ktoś chciałby naprawdę nauczyć się języka angielskiego w świetny sposób, to gorąco polecam!

Marcin (19 lat)

 

 

  • Jestem uczennicą pani Ady od 5 lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, nie ma podczas nich stresu, a jednak można wynieść z nich dużo wiedzy. Dzięki zajęciom czułam się dobrze przygotowana do matury – nie musiałam martwić się o ustny i o pisemny egzamin, bo wszystkie umiejętności językowe miałam dopracowane. Także w szkole nie miałam problemów z gramatyką czy komunikacją w języku angielskim. Pani Ada ma indywidualne podejście do ucznia, wie, jak zachęcić nas do nauki i zmotywować do otrzymania certyfikatów z języka.  Nie ma tu tylko suchej teorii, ale jest też nastawienie na komunikację, co w nauce języka jest ważne, dzięki czemu lekcje nie są nudne. Oczywiście trzeba chcieć się uczyć i być systematycznym, ale nauka angielskiego to przyjemność J

Monia (19 lat)

 

  • Pani Ada jest zawsze bardzo miła. Nasza nauczycielka jest bardzo wyrozumiała. Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby podniosła głos, a chodzę tu już 3 lata. Za każdym razem, gdy zrobimy coś dodatkowego, Pani szykuje jakąś niespodziankę. Chciałabym przez całe swoje życie chodzić na angielski do Pani Ady, ponieważ jest zawsze uśmiechnięta.

(Sandra, 10 lat)

 

  • Myślałem, że w tym wieku (60+) to na naukę języka angielskiego jest już za późno! Ale to nieprawda! Przy takiej Nauczycielce to naprawdę jest możliwe. Polecam! Umie prowadzić zajęcia i można pokochać ten język.

(Tadeusz, 60+)

 

  • Lubię chodzić na angielski. Podoba mi się tu, ponieważ wiele się uczę. Nie chciałbym nigdzie indziej chodzić na angielski. Próbuję uważnie słuchać Pani. Myślę, że będę chodził na angielski bardzo długo.

(Kacper, 9 lat)

 

  • Wydaje mi się, że lekcja trwa 5 minut! Na koniec zawsze piszemy
    w zeszytach. Bardzo mi się podobają lekcje angielskiego. Zawsze rozumiem, co Pani mówi. Angielski to podstawowy język.

(Patryk, 9 lat)

 

  • Lekcje u Pani Ady to dobrze zainwestowane pieniądze. Przede wszystkim umożliwiają one zdobywanie cennej wiedzy. Odbywa się to w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Jednocześnie uczeń jest skutecznie zmobilizowany do dalszej nauki, ale robi to z przyjemnością.

(Seba, 19 lat)

 

  • Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Panią Adę. Zawsze świetnie przygotowana, dostarcza mnóstwo dodatkowych materiałów. Mimo wysokich wymagań potrafi wytłumaczyć omawiany materiał, co przekłada się na lepsze oceny w szkole.

(Michał, 16 lat)